13Objektai(-ų)

Vėl Lietuvoje (1992–2006)

1992 m. spalio 8 d. su į JAV atvykusia žmona profesore Elena Moncevičiūte-Eringiene išvyko atgal į Lietuvą. Grįžęs iš emigracijos, K. Ėringis 1992–1994 m. dirbo Botanikos instituto vyriausiuoju moksliniu bendradarbiu, buvo aktyvus Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys, Popiežiaus Leono XIII paramos fondo steigėjas ir valdybos pirmininkas. 1994 m. gruodį išėjęs į pensiją, dirbo Botanikos instituto moksliniu konsultantu. Buvo įvairių komisijų – Vilniaus miesto tarybos visuomeninės Gamtosaugos ekspertų, JT Lietuvos asociacijos Ekologijos – nariu, taip pat Karaliaus Mindaugo kolegijos nariu.
2002 m. birželio 6 d. už nuopelnus Lietuvos valstybei ir pastangas garsinti Lietuvos vardą pasaulyje buvo apdovanotas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi. 
Mirė Kazys Ėringis 2006 m. lapkričio 21 d. Vilniuje. 

Per visą aktyvios mokslinės veiklos laikotarpį Kazys Ėringis paskelbė daugiau kaip 260 mokslinių publikacijų, 5 monografijas, pateikė daug praktinių rekomendacijų ganyklų ūkio, kraštovaizdžio formavimo, ekologinio bei estetinio vertinimo, ežerų vandens lygio reguliavimo klausimais. 

Informuojame, kad šioje svetainėje statistikos ir rinkodaros tikslais naudojami slapukai (angl. Cookies). Jei sutinkate, spauskite mygtuką SUTINKU. Sutinku